O stronie

W internecie można znaleźć sporo stron po angielsku na temat nauki tajskiego, ale stron po polsku praktycznie brak. Ta strona powstała, aby dać osobom zainteresowanym nauką tajskiego dostęp do materiałów po polsku i lekcji online nieodpłatnie.

Jak można wykorzystywać materiały ze strony? Rozmówki i inne materiały w wersji PDF można kopiować i rozpowszechniać, ale tylko i wyłącznie nieodpłatnie oraz w wersji dostępnej na stronie. Nie jest dozwolone ich modyfikowanie, usuwanie ani dodawanie tekstu, linków ani innych informacji. Jeśli chodzi o zawartość samej strony, można ją kopiować na użytek własny. Osoby zainteresowane rozpowszechnianiem materiałów odpłatnie lub ich modyfikacją zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej.

Od lat mieszkam w Tajlandii i uczę się języka tajskiego. To co widać na stronie przygotowywane jest na podstawie moich własnych doświadczeń oraz materiałów i stron internetowych do nauki tajskiego w języku angielskim. W lutym 2014 byłem edytorem polsko-tajskich rozmówek dla wydawnictwa Lingea.

Zachęcam do podzielenia się ze mną uwagami i sugestiami poprzez formularz poniżej 🙂

Pozdrawiam i życzę przyjemnej nauki!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości